× змінити валюту:
usd   euro   грн  
 
Dinitrol-Украина Dinitrol-Украина 044 501 4033
 
 
Захист від корозії Клеї та герметики Шумоізоляція та антигравій Очищувачі Інструмент для автоскла Автохімія
Контакти Про компанію Де придбати СТО Dinitrol Новини Акції
 

Додатково
прайс-листПрайс-лист та швидке замовлення
Каталоги в ПДФКаталоги у ПДФ
ВидеоТехнології
СтатьиФотогалереї
СтатьиСтатті

Підписка на новиниАнтигравій Dinitrol 445 (500 мл)


Новинка!
 

Артикул: 11045

Виробник: Dinol GmbH

DINITROL® 445 є антикорозійним та антигравійним матеріалом на основі синтетичної смоли/пластику, який забезпечує довготривалий захист кузова. Після висихання, матеріал стійкий до холодних гідрокарбонатних засобів для чищення, впливу лужних і кислотовмісних очищувачів, морської води і дорожньої солі.Ціна: 402.60 грнЗастосування:
  • DINITROL® 445 застосовується для захисту підніжок кузова, дверних порогів, спойлерів, задніх спідниць та колісних ніш, і завдяки своїм шумопоглинаючим властивостям, матеріал використовується для обробки внутрішніх поверхонь кузова, таких як салон, багажник, капот і т.д., де застосування матеріалів на бітумній основі не бажано.
  • Матеріал також застосовується як покриття тильної сторони обтічників та інших кузовних облицювань, що дозволяє значно знизити шум від граду і дощових крапель.
Метод нанесення:
  • Поверхня повинна бути чистою, сухою і не мати слідів іржі, пилу та мастила. Важкодоступні місця, з яких немає можливості видалити іржу за допомогою сталевої щітки, рекомендуємо заздалегідь обробити перетворювачем іржі. Глянцеву поверхню ЛКП перед застосуванням матеріалу необхідно заматувати (прошліфувати).
  • DINITROL® 445 поставляється готовим до використання.\
  • Матеріал наноситься повітряним пістолетом при тиску повітря 3 ÷ 5 бар із використанням насадки з вихідним соплом приблизно 3 мм. Матеріал рівномірно напилюється на знежирену поверхню, забезпечуючи цілісне нерозривне покриття. Наносите матеріал до бажаної товщини, але не більше 1 мм. за операцію. Якщо необхідно отримати більшу товщину шару, то рекомендується здійснювати сушіння проміжних шарів.
  • Відразу після виконання робіт, інструмент та обладнання повинні бути ретельно очищені тканиною, просоченою уайтспіритом, т.к. висохлий матеріал може бути видалений лише механічним шляхом. 
  • Після повного висихання, DINITROL® 445 може фарбуватись стандартними автомобільними фарбами.


  версия для печати   вверх  

Dinitrol-Україна © 2013 | Розроблено у студії - ABC.NET.UA dinitrol@amtech.com.ua