× змінити валюту:
usd   euro   грн  
 
Dinitrol-Украина Dinitrol-Украина 044 501 4033
 
 
Захист від корозії Клеї та герметики Шумоізоляція та антигравій Очищувачі Інструмент для автоскла Автохімія
Контакти Про компанію Де придбати СТО Dinitrol Новини Акції
 

Додатково
прайс-листПрайс-лист та швидке замовлення
Каталоги в ПДФКаталоги у ПДФ
ВидеоТехнології
СтатьиФотогалереї
СтатьиСтатті

Підписка на новиниАнтикор для моторного відсіку Dinitrol 4010 (500мл.)


Новинка!
 

Артикул: 11250

Виробник: Dinol GmbH

Спеціальний антикорозійний засіб для моторного відсіку Dinitrol 4010. Після висихання створює високоміцну прозору плівку, яка не боїться впливу кислот, лугів та інших агресивних впливів. Протягом тривалого часу захищає кузов та агрегати вашого автомобіля від бруду та солей, не допускає поширення корозії (іржі) на металевих поверхнях. Витримує температуру понад 200 °С. Dinitrol 4010 діелектричний, абсолютно нешкідливий для металевих, пластикових, гумових елементів та деталей як пофарбованих, так і немає.


Додаткова інформація:


Ціна: 618.80 грнХАРАКТЕРНІ ВЛАСТИВОСТІ DINITROL 4010
 
Dinitrol 4010 протистоїть впливу температур понад 200 °С. Прозора плівка, що утворилася, не перекриває візуальний доступ до поверхонь, номерів кузова або деталей та інших важливих місць. Тому цим засобом рекомендовано обробляти поверхні практично всіх вузлів та агрегатів у моторному відсіку автомобіля, крім радіатора та приводних ременів.

Склад відрізняється високою адгезією до металевих, гумових та пластикових поверхонь при низьких і високих температурах, нешкідливий для них. Є діелектричним, тобто. попадання його на електричні контакти нешкідливе.

АНТИКОР ДИНІТРОЛ 4010. СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ 

Антикор Динитрол 4010 підходить для обробки будь-яких деталей автомобіля, схильних до впливу високих температур і потребують надійного антикорозійного захисту: силового агрегату, коробки перемикання передач, редуктора та інших деталей автомобіля, схильних до впливу високих температур і потребують надійного антикорозійного захисту. 

ЯК НАНЕСТИ АНТИКОР САМОСТІЙНО? 

Крок 1. Очистіть оброблювану поверхню від бруду та іржі за допомогою спецзасобу для очищення. 
Крок 2. Переконайтеся, що зона обробки суха та чиста. Ретельно струсіть ємність з антикорозійним засобом Dinitrol 4010. Нанесіть розчин рівним шаром на поверхню, що обробляється. 
Крок 3. Дочекайтеся повного висихання складу. Час висихання близько двох годин (залежить від товщини шару). 

Робочий температурний режим 15-30 °С

Однієї одиниці матеріалу вистачає на повну обробку підкапотного простору одного автомобіля.

Увага: всі роботи необхідно проводити в приміщенні, що добре провітрюється. Захищайте шкіру, очі та дихальні шляхи. При попаданні в очі та на шкіру необхідно промити великою кількістю води.


  версия для печати   вверх  

Dinitrol-Україна © 2013 | Розроблено у студії - ABC.NET.UA dinitrol@amtech.com.ua