× змінити валюту:
usd   euro   грн  
 
Dinitrol-Украина Dinitrol-Украина 044 501 4033
 
 
Захист від корозії Клеї та герметики Шумоізоляція та антигравій Очищувачі Інструмент для автоскла Автохімія
Контакти Про компанію Де придбати СТО Dinitrol Новини Акції
 

Додатково
прайс-листПрайс-лист та швидке замовлення
Каталоги в ПДФКаталоги у ПДФ
ВидеоТехнології
СтатьиФотогалереї
СтатьиСтатті

Підписка на новиниПістолет для герметиків у твердій упаковці ANI F1/SAM


 

Артикул: F1/SAM

Виробник: ANI

Пневматичний пістолет ANI F1/SAM для нанесення однокомпонентних герметиків у картриджах 310 мл

Технічні характеристики:
ПараметрЗначення
Вага1,025 кг


Ціна: 8041.00 грнПрофесійний пневматичний пістолет для нанесення однокомпонентних герметиків лише у твердій упаковці ємністю 310 мл.
  • F1/SAM – професійний пневматичний пістолет для всіх типів однокомпонентних герметиків.
  • Він може розпорошувати продукти в різних зернах (ефект апельсинової кірки), і він може виготовляти намистини різної ширини на дверях або капюшонах, а також застосовувати ущільнювальні клеї для склеювання лобового скла.
  • Пістолет F1/SAM можна використовувати тільки з картриджами ємністю 310 мл як з європейським різьбленням M15x2,5, так і з різьбленням M15 x 1,5 США.
  • Як тільки спусковий механізм відпускається, тиск повітря всередині пістолета, що залишився, негайно випускається через клапан, і тоді можна без соромі зняти ствол.
  • Пістолет F1 / SAM поставляється з розпилювальним соплом, але на вимогу є два інших доступних аксесуарів: різьбовий наконечник для нейлонових сопел, що поставляються з картриджами, і спеціальне сопло для моделей вентиляторів.
  • Перевага цього аплікатора полягає в тому, що якщо пістолет не працює, тому що сухий продукт забиває внутрішні канали, можна видалити металевий шток на верхній частині пістолета. Цей стрижень можна очистити чи навіть замінити.
(Найбільша проблема з цим аплікатором, по суті, полягає в тому, щоб очистити канал, що з'єднує пістолет зі стовбуром, у більшості випадків його неможливо прочистити, тому що його важко дістати за допомогою будь-якого інструменту). 

ANI Італія


  версия для печати   вверх  

Dinitrol-Україна © 2013 | Розроблено у студії - ABC.NET.UA dinitrol@amtech.com.ua